Fórum o králikoch
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fórum o králikoch

Fórum o králikoch
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Plznutie

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Barbora
Anonymný




Plznutie Empty
OdoslaťPredmet: Plznutie   Plznutie Icon_minitimeSo október 16, 2010 12:19 pm

Ahojte, kto mi vie poradiť čo robiť proti plznutiu? Mám 1,5 ročného zajačika, volá sa Dupík, ale už asi rok strašne plzne. Neviem, čím to môže byť. Prosím, poraďte mi...
Návrat hore Goto down
janna
V.I.P
V.I.P
janna


Počet príspevkov : 218
Age : 40
Localisation : nitra
Registration date : 21.11.2007

Plznutie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Plznutie   Plznutie Icon_minitimeNe október 17, 2010 7:10 pm

Ak je to plznutie neustále počas celeho roka a vo veľkom množstve tak treba navštíviť veterinára, môže sa jednať o nejakú alergiu alebo kožnú chorobu. Ale ak zajačik plzne len počas nejakého obdobia tak je to prirodzené, jednoducho mení srsť. Väčšinou plzne z jari na leto a z jesene na zimu.
Návrat hore Goto down
Barbora23
Nový prírastok
Nový prírastok



Počet príspevkov : 8
Registration date : 19.10.2010

Plznutie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Plznutie   Plznutie Icon_minitimeUt október 19, 2010 5:47 pm

Pri pĺznutí je dôležité tiež pravidelne vyčesávať, mne sa na to najviac osvedčil furminátor a tak isto si môžeš zadovážiť taký vitamínovo-minerálny prípravok - Reboran H, ktorý podporuje výmenu srsti a zlepšuje jej kvalitu
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Plznutie Empty
OdoslaťPredmet: Re: Plznutie   Plznutie Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Plznutie
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum o králikoch :: Fórum Zajačiky :: Pre neregistrovaných-
Prejdi na: