Fórum o králikoch
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fórum o králikoch

Fórum o králikoch
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 pravidelne cestovanie

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Nikol
Anonymný




pravidelne cestovanie Empty
OdoslaťPredmet: pravidelne cestovanie   pravidelne cestovanie Icon_minitimeNe február 14, 2010 3:36 am

Ahojky,
uz velmi dlho tuzim po zajacikovi a konecne, ked mam na to aj miesto,aj peniaze, mam problem s tym, ze castejsie cestujem a bojim sa, ci by pre zajka bolo dobre stale menit prostredie... myslim, ze by sa onho v takom pripade mal kto postarat a urcite by som cestovanie obmedzila...ale aj tak.... mate skusenosti s cestovanim so zajacikmi? bolo by to v ramci slovenska...vedeli by ste mi nejako poradit?
vopred dakujem za radu...Smile
Návrat hore Goto down
daniel
Teddy
Teddy
daniel


Počet príspevkov : 37
Registration date : 10.08.2009

pravidelne cestovanie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pravidelne cestovanie   pravidelne cestovanie Icon_minitimeNe február 14, 2010 10:27 am

ako castejsie? mohlo by mu to aj vadit keby to bolo kazdy den! ale ja s tymto cestovanim nemam skusenosti
Návrat hore Goto down
http://www.trpasliciekraliky.wbl.sk
janna
V.I.P
V.I.P
janna


Počet príspevkov : 218
Age : 40
Localisation : nitra
Registration date : 21.11.2007

pravidelne cestovanie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pravidelne cestovanie   pravidelne cestovanie Icon_minitimeUt február 16, 2010 3:09 pm

Tak ja som raz absolvovala cestu so zajkom. Išli sme na dovolenku v rámci Slovenska. Cesta autom trvala zhruba 3 hodiny. Išlo sa v lete a vonku bol poriadny hic. No zajka som mala v klietke takej menšej aby tam mal dostatočnú cirkuláciu vzduchu predsa tie prepravky sú dosť uzatvorené. A cestu prežil v pohodičke, mal prístup k vode a celý čas len ležal a sledoval čo sa deje okolo. Ale to neznamená, že aj ostatní králici to takto budú znášať. A osobne si myslím, že králik je skôr zviera, ktoré má rado svoj priestor teritórium a nie časté zmeny a cestovanie.
Návrat hore Goto down
Admin
Administrátor
Administrátor
Admin


Počet príspevkov : 1417
Age : 31
Localisation : Moravské Lieskové
Registration date : 23.06.2007

pravidelne cestovanie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pravidelne cestovanie   pravidelne cestovanie Icon_minitimeŠt február 25, 2010 7:17 pm

No veru kralikovi az tak nevadi cesta autom, ale teplota v aute. V lete ked je v aute 40 stupnov tak to je na kralika strasne vela
Návrat hore Goto down
https://zajaciky.slovakforum.net
Sponsored content





pravidelne cestovanie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pravidelne cestovanie   pravidelne cestovanie Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
pravidelne cestovanie
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum o králikoch :: Fórum Zajačiky :: Pre neregistrovaných-
Prejdi na: