Fórum o králikoch
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fórum o králikoch

Fórum o králikoch
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Pre neregistrovaných

Goto down 
AutorSpráva
Admin
Administrátor
Administrátor
Admin


Počet príspevkov : 1417
Age : 31
Localisation : Moravské Lieskové
Registration date : 23.06.2007

Pre neregistrovaných Empty
OdoslaťPredmet: Pre neregistrovaných   Pre neregistrovaných Icon_minitimeNe december 14, 2008 7:58 pm

Tí čo sa nezaregistrovali nemôžu vidieť celé fórum, iba túto hlavnú sekciu. JE to kvôli bezpečnosti, pretože sem môže niekto preniknúť a začať spamovať po celom fóre. Celé fórum sa zobrazí tomu, kto sa zaregistroval a prihlásil na fórum.
Návrat hore Goto down
https://zajaciky.slovakforum.net
kajko
Anonymný




Pre neregistrovaných Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pre neregistrovaných   Pre neregistrovaných Icon_minitimeSt január 21, 2009 9:03 am

cawte, potrebujem pomoc ako sa sem da regnut?
Návrat hore Goto down
Admin
Administrátor
Administrátor
Admin


Počet príspevkov : 1417
Age : 31
Localisation : Moravské Lieskové
Registration date : 23.06.2007

Pre neregistrovaných Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pre neregistrovaných   Pre neregistrovaných Icon_minitimeSo január 24, 2009 3:31 pm

Návrat hore Goto down
https://zajaciky.slovakforum.net
kajko
Anonymný




Pre neregistrovaných Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pre neregistrovaných   Pre neregistrovaných Icon_minitimeŠt január 29, 2009 3:13 pm

ok dakueeem
Návrat hore Goto down
kati
Anonymný




Pre neregistrovaných Empty
OdoslaťPredmet: psy + zajac??   Pre neregistrovaných Icon_minitimeSt december 02, 2009 12:42 pm

Ahoj všetci,
potrebovala by som od Vás radu: chceme si zaobstarať zajačika, no máme v dome už psy. Jediné čoho sa obávam, či by mi ich tento zajačik nemohol nakaziť nejakou chorobou? vôbec sa zajačikom ešte nerozumiem, ich potreby už mám preštudované, len choroby ešte nie. moji havovia sa zúčastňujú výstav, takže aj najmenšia kožná infekcia by nám mohla spôsobiť veľké problémy.
mám počítať s takýmito vecami alebo sa nemusím báť ničoho???

ďakujem
Kati
Návrat hore Goto down
Admin
Administrátor
Administrátor
Admin


Počet príspevkov : 1417
Age : 31
Localisation : Moravské Lieskové
Registration date : 23.06.2007

Pre neregistrovaných Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pre neregistrovaných   Pre neregistrovaných Icon_minitimePi december 18, 2009 8:22 pm

No nakaziť by ich na 99 percent nemal. Malo by to byt v poriadku aj ja mam kralikov a tiez su so psom Smile
Návrat hore Goto down
https://zajaciky.slovakforum.net
Sponsored content





Pre neregistrovaných Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pre neregistrovaných   Pre neregistrovaných Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Pre neregistrovaných
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum o králikoch :: Fórum Zajačiky :: Pre neregistrovaných-
Prejdi na: